Skip to main content

FAALİYET ALANLARI

 • Grup Şirketleri
  • DİSTRİBÜTÖRLÜK

   E-TİCARET

   DAĞITIM

   PERAKENDE MAĞAZALAR

   İNŞAAT

 • Faaliyet Alanları
  • Distribütörlükler

   Lytess ve Sigma Beauty markalarının Türkiye Distribütörüyüz. Markaların Türkiye satış operasyonları, kanal yönetimi ve pazarlama faaliyetlerini yönetiyoruz.

   Dermotekstilin yaratıcısı Fransız firma, kendi alanında dünyada lider konumdadır. İnovatif ürünü tekstil ve kozmetiği birleştirir, anti selülit ve inceltici etkisi vardır.

   Amerika’nın en prestijli makyaj aksesuar markalarından birisidir. İnovatif ve patentli tasarımlara sahip fırçalar üretmektedir.

   Marka Geliştirme ve Dağıtım Hizmetleri

   İş ortaklarımızın satış geliştirme ve pazarlama alanındaki ihtiyaçlarına sinerji yaratacak projelerle destek vermekteyiz. Sunduğumuz farklı iş modeliyle, markaların satış ve pazarlama faaliyetlerinin yatırım maliyetini azaltarak daha fazla müşteriye ulaşmasını sağlıyoruz.

   Güçlü teknolojik alt yapısıyla Türkiye’deki tüm satış kanallarına ve son müşterilere hizmet vermekteyiz. Stok yönetim sistemi ve uzman satış destek ekibiyle sorunsuz ve hızlı tedarik sağlayarak markaların iş yükünü hafifletiyoruz.

   İş Ortaklarımız

   Satış Geliştirme & Dağıtım

   Eczane, Kozmetik Mağazaları ve E-ticaret kanalındaki aktif satış ağımız ile Markanızı en doğru noktalara konumlandırabilir ve pazar payınızı arttırabilirsiniz.

   Depolama

   Lojistik

   Dağıtım

   Mağazalar (Offline)
   Eczaneler, Kozmetik Mağazalar

   Web Mağazaları (Online)

   Kozmela.com – Türkiye’nin En Büyük Kozmetik Butiği
   Ürün Gamı En Geniş Kozmetik Sitesi: 450’den fazla Marka – 12.000 farklı ürün

   Ziyaretçi: Aylık 200.000 Paylaşım Görüntüleme: 100.000
   Kişi Demografi: %95 Kadın, 17 – 35 yaş, A-C Segmenti,

     40.000 Takipçi

     8.673 Takipçi